Kargo ve Taşıma Bilgileri

Tüm ürünlerde kargo ücretsizdir.

Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?

Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme girecektir. cicihali.com 'dan verdiğiniz siparişi; ürününüz kargoya verilirken size e-posta olarak gönderilen sipariş takip numarası ile takip edebilirsiniz.

CİCİ HALI Türkiye'nin tüm illerine MNG Kargo ile sipariş ulaştırabilmektedir.

  • www.cicihali.com’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar.
  • Taşma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.
  • Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek Yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.cicihali.com adresinden bize ulasan siparişler Bursa içine en geç 5 iş günü, Bursa dışına ise en geç 7 is günü içerisinde ulaştırılır.
  • Ürün ulaştırılması sırasında tasıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler Cici Halı'nın sorumluluğu dışındadır.
  • Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.cicihali.com’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler CİCİ HALI sorumluluğu dışındadır.
  • www.cicihali.com adresinde sipariş 16:00 saatinden sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.

  • Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

  • Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  • Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

  • Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.
Teslimat ve Fatura Bilgileri:

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır:

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Stok Bilgisi:

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda veya tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa ürünlerin stoklarda bulunamaması durumu söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size aynı gün ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri:

Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Adres Bilgileri:

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.