Özel Tasarım İsteği


- Kız Temalı Çocuk Odası Takımı için Her Renge ve ortama uygun kaliteli Halı Çeşitleri ile Cici Halı Hizmet vermektedir.

 

- Halı Desenleri sizin Çocuk Odasına uygun değil`mi? - Kendin Tasarla - Uygulamamızla Kendi Halını Kendin kolayca Tasarla`ya bilirsin. Kendin Tasarla Uygulamasında Prenses, Denizci, Arabalı, Çiçekli, Kelebekli, Taçlı, Ayıcıklı, Puantiye`li, Hayvanlı, Deniz Kızı gibi Figürler envayi çeşitte mevcut. Sevkine göre Kişiye Özel Halı Tasarlamak artık Cici Halı`da çok kolay. 

 

- Ben uğraşmak istemiyorum Cici Tasarım Ekibi benim için Tasarlasın diyorsan, Hayalindeki Halı`yı tarif et, Cici Tasarım ekibi Tasarlasın. 

 

- Kendi Çocuk Odam`da Halıyı görmeden almam diyenlere Müjde. Cici Halı, Web Site`de gezinirken beğendiğin Halıları Satın almadan Kendi Çocuk Odasın`da görmeni sağlıyor. Nasıl mı?

 

Çocuk Odasının Resmini Halının serilecek yerin Zemini gözükecek şekilde kolayca Telefonunla çekip Cici Halı`ya Whatsapp ( WhatsApp Hattı: 0546 206 60 16

 ) üzerinden göndere bilirsin. Cici Ekibi Beğendiğin Halıyı göndermiş olduğun Oda Resmine yerde serili hale getirip sana WhatsApp üzerinden gönderiyor. Böylece Halıyı almadan kendi odanda görmüş olup kararını daha rahat verebilirsin. Süperrrrr....